Komanda, vadovaujama komandos vadovo Ernesto Aušros ir vyr. trenerio Lino Lekavičiaus, reguliariajame sezone demonstravo stabilų ir kovingą žaidimą bei tarp stipriausių lygos ekipų užėmė aukštą 2-ąją vietą. Iškovota pergalė atkrintamosiose rungtynėse atvėrė duris į finalinį ketvertą, kuriame Šilalės komandai teko kovoti su vienomis pajėgiausių lygos ekipų.
RKL A diviziono finalo ketvertas vyko Širvintose. Pusfinalio rungtynėse Šilalės „Lūšis“ susitiko su BC „Širvintos UHB-Group“ ekipa, o mažajame finale dėl trečiosios vietos kovėsi su Prienų „Tikodentos“ komanda. Nors šįkart teko pripažinti varžovų pranašumą, komanda sezoną užbaigė garbinga 4-ąja vieta RKL A divizione – tai reikšmingas klubo pasiekimas per pastaruosius metus.
Šiame sezone Šilalės „Lūšies“ marškinėlius vilkėjo ir komandos garbę gynė: komandos kapitonas Justas Košys, Liudas Valantinas, Valdas Vasylius, Nedas Vydmantas, Rokas Kreišmontas, Gvidas Kačiušis, Karolis Bakanauskas, Tomas Zelenskij, Deimantas Jonikas, Gustas Blinkinas, Ignas Toliušis, Dovydas Beržinis, Augustas Armonas, Vakaris Grikšas, Karolis Taroza ir Jonas Martinavičius.
Sporto klubas Šilalės „Lūšis“ nuoširdžiai dėkoja Šilalės rajono savivaldybei, visiems rėmėjams bei partneriams, prisidėjusiems prie komandos 2025–2026 metų sezono. Jūsų palaikymas, pasitikėjimas ir indėlis buvo svarbi komandos kelionės dalis siekiant aukštų rezultatų bei garsinant Šilalės krašto vardą Regionų krepšinio lygoje.
Nuoširdi padėka taip pat skiriama komandos sirgaliams, kurie viso sezono metu besąlygiškai palaikė komandą tiek namų arenoje, tiek išvykose. Jų palaikymas, emocijos ir ištikimybė tapo neatsiejama komandos dalimi.
Sporto klubas Šilalės „Lūšis“ dėkoja visiems, kurie buvo kartu šiame sezone, ir tiki, kad sukaupta patirtis taps tvirtu pagrindu ateities kovoms bei naujiems pasiekimams.
Mero patarėja Inesa Kozlovienė
Nuotraukos 7 kadras, Nostra.lt-RKL, Emilijos Šmitaitės-Kerinienės









Komentuoti