Mokymų dalyvius pasveikino mokymuose dalyvaujantis Šilalės rajono savivaldybės meras Tadas Bartkus, kuris pabrėžė, kad „Ekstremaliųjų situacijų suvaldymo planavimas, teoriniai dalykai atrodo lyg ir gerai, kaip tai suveiktų praktikoje yra klausimas, todėl yra labai svarbu mokytis, organizuoti praktines pratybas, kas leistų geriau pasirengti galimoms grėsmėms“. Meras palinkėjo sėkmės mokymų dalyviams, padėkojo Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistams už rengiamus mokymus.









Komentuoti