2020-09-23, trečiadienis, 22:39.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Žaidimai kurie vis dažniau persikelia į internetą

2020-09-11, paskelbė Giedrius Germanavičius
Žaidimai kurie vis dažniau persikelia į internetą

Šiais laikais vis daugiau įvairių dalykų persikelia į virtualią erdvę. Ne išimtis ir įvairūs žaidimai. Šiame straipsnyje aptarsime būtent juos.


Šachmatais žaidžiama internete

Jeigu anksčiau šachmatais žmonės žaisdavo tik šaltais žiemos vakarais sėdėdami prie židinio ar net susirašydami laiškais, atsiųsdami vieną ėjimą į priekį, tai dabar galimybės yra kur kas patogesnės.Jau ilgą laiką galima žaisti prieš kompiuterį, o patys pažangiausi kompiuteriai be vargo pranoksta ir šachmatų didmeistrius. Taip pat yra galimybė žaisti ir su realiais žmonėmis. Jūs galite pakviesti žaisti savo draugus, taip pat per kompiuterį ar mobiliųjų aplikacijų pagalba, galite žaisti ir su žmonėmis iš viso pasaulio.

 

Įvairūs kortų žaidimai

Kortų žaidimai taip pat pasiekiami internete. Čia rasite praktiškai viską, ką žaisdavote vaikystėje ar su tėvais. Šiuo atveju net nekalbame apie pokerį ar lošimų automatus, kuriuos, be abejo, siūlo beveik visi kazino online. Tačiau net tokie žaidimai kaip karas, tūkstantis ar asilas – taip pat pasiekiami nuotoliniu būdu.Itin populiari programėlė „Durak“. Turbūt visi suprantate apie kokį žaidimą čia sukasi kalba. Bent Lietuvoje tai išties išsprendžia problemą, kai realios kortos yra paprasčiausiai pamirštos.Legendinis monopolio žaidimas

Monopolis yra tapęs tikra pasauline klasika. Jį daugybė žmonių žaidė būdami vaikai, tačiau tai nereiškia, kad žaidimas nėra tinkamas ir suaugusiems. Tai žaidimas kurį gali sėkmingai žaisti įvairiausių amžiau grupių žmonės.Tiesa, šiais laikais vis rečiau susirenkame tokio tipo pramogoms, bet jeigu jų norisi, tą be problemų galima padaryti nuotoliniu būdu. Įvairias monopolio variacijas galite žaisti tiek savo telefone, tiek planšetėje, tiek nešiojamame kompiuteryje.Kartais tai netgi dar patogiau, kadangi išsisprendžia tokia problema, kaip, pavyzdžiui, bankininkas.Kryžiažodžiai, bingo ir kiti klasikiniai žaidimai

Tokie galvosūkiai kaip bingo ar sudoku anksčiau vykdavo ant popieriaus lapelio, o dabar tai jau sunkiai įsivaizduojamas dalykas. Bingo braukomas tiesiog kompiuteryje arba mobiliajame telefone. Labai panaši situacija ir su kryžiažodžiais.Anksčiau žmonės pirkdavo ištisus kryžiažodžių žurnalus, tačiau kam tą daryti dabar, kai viską galima atlikti tiesiog online?Apibendrinant galima drąsiai pasakyti, jog internetas pakeitė ne vieną rinką, o žaidimai čia tikrai nėra išimtis. Ateityje nuotolinėje erdvėje turėtume matyti dar daugiau įvairių žaidimų.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai