2020-02-27, ketvirtadienis, 03:45.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:13, leidžiasi 17:48, dienos ilgumas 10:35.

Šilalės kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“

2020-01-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šilalės kraštas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“

Praėjusią savaitę, sausio 24–26 dienomis, Vilniuje vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“. Šiemet parodos tema ir akcentas – sveikatos turizmas. Šilalės komanda kartu su Jurbarko, Tauragės ir Pagėgių savivaldybėmis pristatė projektą „Karšuvos žiedas“.

 

„Karšuvos žiedas“ jungia keturių savivaldybių turizmo maršrutus, kurių pagrindu parengti devyni įvairaus sudėtingumo maršrutai, įveikiami pėsčiomis, dviračiu, baidarėmis ar automobiliu.

 

Užsukę į Šilalės stendą, dalyviai domėjosi ne tik šiuo projektu, bet ir kitais lankytinais mūsų krašto objektais. Gyventojams papasakota apie tokias vietas kaip Drungeliškės koplyčia koplyčioje, Pajūrio ir Paršežerio rekreacinės zonos, Stasio Girėno muziejus, žinoma, nepamiršti ir garsieji Baubliai bei kiti objektai, o pasitelkus į pagalbą 3D akinius, po visas šias vietas buvo galima pasivaikščioti virtualiai. Daugelį praeivių, ypač jaunuolius, domino galimybė dalyvauti viktorinoje, išsisukant sau tokius klausimus kaip „Knygos „Lietuviai prie Laptevų jūros“ autorė?“, „2019 m. Laisvės premijos laureatas, Šilalės garbės pilietis?“, „Bokštai, Pelkės, Kamščiai, Jonaičiai, Žąsinas, Sėdėjimai. Kas tai?“ ir pan. Teisingai atsakiusių laukė simboliniai prizai.

 

Šilalės rajono stendą aplankė šimtai Lietuvos ir užsienio lankytojų. Rajono vadovai ir  Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejaus darbuotojai aktyviai ir nuoširdžiai naudojosi puikia galimybe pristatyti, pareklamuoti savo kraštą, užmegzti naujus ryšius su įvairiais žmonėmis. Parodyti, ką turime gražaus ir įdomaus savo rajone.

 

Tikimės, kad šios parodos dėka sulauksime daugiau atvykstančių lankytojų, kurie pažins mūsų rajoną iš arčiau.

 

 

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

Nuotraukos autorės ir R. Vaitkaus

Contact form

Šios dienos vardadieniai