2020-09-23, trečiadienis, 22:24.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos vaikinų snieglenčių komanda – Lietuvos vicečempionai

2020-02-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos vaikinų snieglenčių komanda – Lietuvos vicečempionai

Savaitgalį Druskininkai tapo sportiškiausiu Lietuvos miestu. Čia vyko ne tik „LTeam“ žiemos festivalis, bet ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės varžybos, kur paaiškėjo keturių sporto šakų prizininkai. Šiais metais ženkliai išaugo dalyvių skaičius (virš 300 dalyvių), o tai reiškia, kad didėja varžybų populiarumas ir konkurencija tarp sportininkų.

 

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos žiemos sporto šakų atstovai, jau keletą paskutinių metų aktyviai dalyvauja Lietuvos mokyklų žaidinių finalinėse varžybose. Didžiulio festivalio lankytojų dėmesio sulaukė kalnų slidinėjimo ir snieglenčių varžybos. Druskininkų „Snow arenoje“ vykusių varžybų metu Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai triumfavo kalnų snieglenčių vaikinų varžybose. Antrąją vietą užėmė Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos komanda, trečiąją – Biržų „Saulės“ gimnazija.

 

Mūsų komandos kalnų snieglentininkas Kristupas Šimkus parodė visų geriausią rezultatą ir kartu su komandos draugais: Einiumi Kononovu bei Aru Jankevičiumi tapo šios rungties vicečempioniais.

 

Daiva Mikutavičienė
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos
fizinio ugdymo mokytoja metodininkė

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai