2020-06-04, ketvirtadienis, 09:44.     Šiandien Šilalėje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Renkamos paraiškos papildomo bičių maitinimo išlaidoms kompensuoti

2019-08-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Renkamos paraiškos papildomo bičių maitinimo išlaidoms kompensuoti

Šiuo metu paraiškas kviečiami teikti bitininkai, norintys iš dalies kompensuoti bičių papildomo maitinimo išlaidas. Paraiškos pagal Paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisykles bus priimamos iki rugsėjo 15 d.

 

Šiuo paraiškų rinkimo etapu bus laukiamos bičių laikytojų paraiškos iš dalies atlyginti išlaidas, tiesiogiai susijusias su papildomu bičių maitinimu, kai įsigyjamas įprastinis, ekologiškas cukrus arba invertuotasis cukraus sirupas.

 

Numatyti kompensacijos dydžiai – ne daugiau kaip 5,79 Eur už bičių šeimą, arba ne daugiau kaip 11,58 Eur už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą ir ne daugiau kaip  už 10 kg cukraus/ekologiško cukraus arba ne daugiau kaip 15 l invertuotojo cukraus sirupo vienos bičių šeimos papildomam bičių maitinimui. Paaiškėjus, kad lėšų poreikis išlaidoms kompensuoti viršija einamaisiais metais paramai skirtas lėšas, paramos suma kiekvienam paramos gavėjui mažinama proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui.

 

Bičių laikytojai, deklaravę  bičių šeimų skaičių, su cukraus pirkimo dokumentais turi kreiptis į savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių, pateikti asmens tapatybės patvirtinimo dokumentą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus. Jei ūkis ekologinis, bičių laikytojas savivaldybės administracijos darbuotojui turi pateikti ekologiško cukraus kokybės įrodymo dokumentus.

 

 

Žemės ūkio skyriaus vedėjas                                                                                                                               
Algimantas Olendra


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai