2020-09-23, trečiadienis, 23:04.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Raseinių meras Andrius Bautronis: iš Šilalės parsivežame vertingas pamokas (2)

2020-01-24, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Raseinių meras Andrius Bautronis: iš Šilalės parsivežame vertingas pamokas

Norėdami gerai atlikti savo darbą, turime nebijoti mokytis ir semtis įžvalgų iš kolegų. Tokios pozicijos laikosi Raseinių rajono savivaldybės vadovybė, apsilankiusi Šilalės rajono savivaldybėje. Susitikimo su Šilalės rajono savivaldybės vadovais metu dalintasi gerąja patirtimi, didžiausias dėmesys sutelktas į Šilalės baseiną.

 

Didžiausia pamoka – baseino statybos

   Raseinių rajone jau kuris laikas sklando kalbos, jog kraštas yra pribrendęs turėti nuosavą baseiną. Vis dėlto, kad šis noras taptų realybe reikia padaryti tam tikrus darbus, pavyzdžiui, įsiklausyti į kitų Lietuvos savivaldybių patirtį.

 

   Mūsų partnerė Šilalės rajono savivaldybė tam puikiai tinka, nes dar 2015 m. įsirengė baseiną. Būtent tai lėmė, kad vienas esminių susitikimo klausimų buvo baseino įsirengimo patirtis.

 

   „Į Šilalę išvykome pasisemti gerosios patirties, išgirsti su kokiais iššūkiais susidūrė Šilalės rajono savivaldybė įkurdama baseiną. Savo tikslą pasiekėme. Iš  Šilalės parsivežame vertingas pamokas“,- teigė Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

 

Mažos kliūtys nekliudo baseino pelningumui

   Svarbu pastebėti, kad įrengiant baseiną Šilalėje neišvengta nesklandumų, kuriuos Savivaldybė sprendžia ir šiandien. Šiuo metu tebevyksta teisminis procesas dėl statybų metu padaryto broko ventiliacinėje sistemoje.

 

   Pasak Šilalės rajono savivaldybės mero Algirdo Meiženio, net ir esant šiai ir kitoms, mažesnėms problemoms, baseinas veikia pelningai. Tai teikia vilčių, kad toks baseinas būtų pelningas ir Raseiniuose.

 

Mūsų įžvalgos Šilalei

   Abiejų savivaldybių bendradarbiavimas tęsiasi jau kurį laiką, todėl vizito metu skirta dėmesio ir lapkričio 6 d. Raseiniuose įvykusiam susitikimui. Tuomet svečius domino centralizuota buhalterinė apskaita, kurią Raseinių rajono savivaldybė įsivedė prieš dešimtmetį. Šio laikotarpio visiškai užteko, kad galėtume įvertinti tokios sistemos privalumus. Todėl Raseinių rajono savivaldybė yra pasirengusi dalintis gerąja patirtimi. Preliminariai sutarta, kad Šilalės savivaldybės atstovai  pagal poreikį konsultuosis Buhalterijos centralizavimo klausimais.

 

Susitikimo dalyviai

Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis bei jo pavaduotojas Tadas Bartkus, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, jo pavaduotoja Irma Juknevičienė, Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, pavaduotojas Osvaldas Šarmavičius. sporto mokyklos direktorė Gitana Jurgutienė bei Raseinių rajono savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus.

 

Raseinių rajono savivaldybės info.

Contact form

 

Orvelo gyvuliu ukio 2020-01-23 23:08:53 IP: 86.38.130.148

naujienos apgalietinos.Buves mentas,buves komsamolcas,apkasu ir bunkeriu zinovas bei tukstantiniu dovanu deklaratore su marmandu moskumi turistauja...Ir tai vadina " semtis įžvalgų iš kolegų".Idomu kiek siuo metu kainuoja opiumas tautai?Baseinas gali tik prisisapnuoti,bet pries rinkimus i seima reikia kazka tai papliurpti apie "geroves valstybe" turint "stalino saules"propagandos patirti..

 

svajokliams 2020-01-23 19:55:21 IP: 78.58.40.112

Kol yra ,,Karpynė", apie jokius baseinus jūs nesvaikit. Ir baikit pagaliau mulkint žmones, nusileiskit ant žemės ir užsiimkit darbu, o ne ekskursijomis. Vien tas faktas, kad išvykstat į jas visi keturi rajono vadovai, rodo, kad savivaldybėje vyksta ne darbas, o tik jo imitacija. Jau net ne pikta, jau graudu žiūrėti. Negi patiems nedašunta, kad per tą laiką, kol pramogaujat, žmonės, atvykę pas jus gal iš tolimiausių rajono kampelių, gauna atsakymą: ,,Šiuo metu nieko iš valdžios nėra..."

Šios dienos vardadieniai