2020-07-11, šeštadienis, 04:34.     Šiandien Šilalėje saulė teka 04:58, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:50.

Pareigūnai operatyviai išsiaiškino parduotuvės apiplėšimą Šilalės rajone

2019-07-04, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Pareigūnai operatyviai išsiaiškino parduotuvės apiplėšimą Šilalės rajone

2019 m. liepos 2 d. 15.35 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai gavo pranešimą, kad Šilalės r., Palentinio k., Palangos gatvėje esančioje parduotuvėje, du nenustatyti asmenys papurškė ašarinių dujų į veidą parduotuvės pardavėjai, gim. 1971 m., pagrobė apie 290 eurų ir pasišalino motociklu.

 

Tauragės aps. VPK budėtojai, reaguodami į pranešimą nedelsiant išsiuntė dideles pajėgas į įvykio vietą, kurioje kartu su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pajėgomis, buvo apsupta nusikaltimo vietai artima teritorija.

 

Intensyvių paieškų metu pastebėtas ir Tauragės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnų sulaikytas, iš įvykio vietos motociklu sprunkantis vienas iš įtariamųjų – 27 metų amžiaus Joniškio rajono gyventojas.

 

Tęsiant intensyvius paieškos veiksmus, pasitelkus Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus, sulaikytas antrasis įtariamasis, taip pat 27 metų amžiaus Joniškio rajono gyventojas, kuris jau buvo spėjęs grįžti į savo gyvenamąją vietą. Atliekant kratas buvo rasti ir paimti pagrobti pinigai, kiti ikiteisminiam tyrimui reikšmingi daiktai.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. Už tokio pobūdžio nusikalstamą veiką vyriškiams gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.


Tauragės AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai