2020-06-04, ketvirtadienis, 10:51.     Šiandien Šilalėje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Laukuvos miestelio šventė

2019-07-25, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Laukuvos miestelio šventė

Liepos 21 dieną visi laukuviškiai ir svečiai rinkosi į tradicine tapusia Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės atlaidus – miestelio šventę.

 


Seniūnijos seniūnas Virgilijus Ačas pradėdamas šventę dėkojo visiems, kas prisidėjo prie šventės organizavimo, miestelio puošybos ir pakvietė seniūnijos vėliavą pakelti ilgametę Laukuvos kultūros namų darbuotoją, koncertų (spektaklių) organizatorę Virginiją Mikutavičienę ir buvusį miškininką, Kelpšaičių parko įkūrėją Joną Šedbarą.

 

Vėliavai suplevėsavus į sceną pakilo garbūs svečiai: LR Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis,  mero pavaduotojas Tadas Bartkus, savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, Šilalės rajono savivaldybės tarybos narė  Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė. Išsakyta daug gražių žodžių, linkėjimų Laukuvai jos žmonėms.


Kaip ir kasmet sceną užtvindė mėgėjų meno kolektyvai. Nuotaikingomis lietuvių liaudies dainomis ir šokiais susirinkusius pasveikino vaikų folkloro kolektyvas „Dūzginėlis“, vad. Olga Jogminienė. Juos keitė kultūros namų suaugusių šokių kolektyvas „Laukiva“, ką tik grįžęs iš šokių festivalio Tatruose Lenkijoje.


O kai į sceną pakilo Rietavo kultūros centro šokių kolektyvas „Trepsis“, vad. Rima Pleškienė, žiūrovų tarpe neliko abejingų. Šventinę nuotaiką kūrė ir neleido niekam liūdėti Telšių rajono Ryškėtų kultūros centro kaimo kapela “Čia ir dabar“, vad. Sandra ir Sigitas Petruliai.


Šventė tuo nesibaigė, visi buvo pakviesti į miestelio biblioteką. Čia laukė knygos „Mitų ir sapnų šalis“ autorė Regina Bliūdžiuvienė ir siuvinėjimo meistras Vladas Janavičius.


Vakarop vyko sportinių varžybų nugalėtojų apdovanojimas, Violetos ir Viliaus Tarasovų, grupės „Patruliai“ ir realybės šou projekto 2 barai dalyvių Žygio ir Gabijos koncertai.

 

Laukuvos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė V. Mikutavičienė
Nuotraukos S. Vikniaus


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai