2020-10-31, šeštadienis, 06:45.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:21, leidžiasi 16:41, dienos ilgumas 9:20.

Kryžkalnyje renginyje dalyvavusius žmones NVSC ragina išsitirti dėl koronaviruso

2020-09-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kryžkalnyje renginyje dalyvavusius žmones NVSC ragina išsitirti dėl koronaviruso

Paaiškėjus, kad Lietuvos partizanų memorialo atidarymo Kryžkalnyje renginio organizatoriai neregistravo dalyvių ir tokio sąrašo epidemiologams nepateikė, NVSC ragina renginio dalyvius kreiptis dėl tyrimo koronavirusinei infekcijai nustatyti į Karštąją koronos liniją telefonu 1808.

 

Žmonės Karštosios linijos operatorių turėtų informuoti, jog rugsėjo 20 d., t. y. praėjusį sekmadienį, dalyvavo memorialo, skirto Lietuvos partizanams atminti, atidarymo ceremonijoje, vykusioje Raseinių rajone.

 

 


Raseinių rajono kultūros centras: Renginio dalyviai buvo registruojami
Informuojame, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) viešoje erdvėje paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją.


NVSC paskelbė, kad Lietuvos partizanų memorialo Kryžkalnyje atidarymo iškilmių žiūrovai ir dalyviai, nebuvo registruojami internetiniu būdu.


Raseinių rajono kultūros centras informuoja, kad tokie teiginiai yra neatitinkantys tikrovės, nes žiūrovų registracija buvo vykdoma (užregistruota 400 asmenų).


Taip pat pažymime, kad NVSC nesikreipė į Raseinių rajono kultūros centro administraciją su prašymu pateikti užsiregistravusių į renginį asmenų duomenis.


Po tokios informacijos pasirodymo viešoje erdvėje, Raseinių rajono kultūros centras nedelsiant persiuntė užregistruotų asmenų duomenis NVSC Kauno departamento Raseinių skyriui.

Contact form

Šios dienos vardadieniai