2020-06-04, ketvirtadienis, 11:19.     Šiandien Šilalėje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Kęstutis Komskis atšaukiamas iš TRATC direktoriaus pareigų

2019-08-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kęstutis Komskis atšaukiamas iš TRATC direktoriaus pareigų

Grįžęs po nedarbingumo, Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) direktorius Kęstutis Komskis bus atšauktas iš pareigų. Tokį sprendimą rugpjūčio 27 dieną TRATC akcininkų susirinkime priėmė akcijų valdytojai - Tauragės apskrities savivaldybių administracijų direktoriai. K. Komskis iš pareigų atšaukiamas dėl to, kad jis rugpjūčio 6 dieną darbe buvo neblaivus.

 

Akcininkų susirinkimas buvo sušauktas dėl rugpjūčio 6 – osios įvykio. Tą dieną nustatyta, kad K. Komskis buvo darbe neblaivus. Šilalės rajono savivaldybei akcininkų susirinkime atstovavo savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius. Jis pranešė, kad visų apskrities savivaldybių administracijų direktoriai balsavo vienabalsiai.

 

- Būti darbe neblaiviam yra grubus darbo pereigų pažeidimas, ir mes neturėjome kito pasirinkimo, - paaiškino V. Jasevičius. - K. Komskis akcininkų susirinkime nedalyvavo dėl ligos, todėl priimtas sprendimas atšaukti jį iš pareigų pirmą dieną po nedarbingumo.

 

Koks girtumas nustatytas K. Komskiui, nėra pranešama. Pagal TRATC vidaus tvarkos taisykles svečių priėmimo metu leidžiama išgerti iki 0,4 promilės. „Jeigu direktorius atšaukiamas iš pareigų, vadinasi, buvo daugiau, nei 0,4 promilės“, - diplomatiškai paaiškino V. Jasevičius.

 

TRATC direktorių paskiria ir atšaukia iš pareigų akcininkų susirinkimas. Šilalės rajono savivaldybei priklauso 79, Jurbarko rajono savivaldybei 92, Tauragės rajono savivaldybei 129 ir Pagėgių savivaldybei 30 akcijų.

 

 

Petras DARGIS,

Savivaldybės mero patarėjas


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai