2020-09-23, trečiadienis, 21:54.     Šiandien Šilalėje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Kelialapį į „LadyGolo“ futbolo superfinalą iškovojo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

2020-01-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelialapį į „LadyGolo“ futbolo superfinalą iškovojo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija

Vakar, sausio 27 d., Šilalės sporto mokyklos sporto salėje, Kvėdarnoje, vyko Žemaitijos regiono U-14 mergaičių salės futbolo 5 prieš 5 „LadyGolas“ finalai. Šį sezoną žaidynėse dalyvauja daugiau nei 200 komandų. Pirmiausia jos varžėsi savo savivaldybėse, o geriausios pateko į apskričių finalus.

 

Vienas pagrindinių „LadyGolo“ tikslų – sudominti futbolu iki tol nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites ir suteikti galimybę turiningai bei sportiškai praleisti laisvalaikį. Tuo pačiu – tai galimybė futbolo treneriams atrasti gabių žaidėjų.

 

Vakar vykusiame Žemaitijos regiono finale tarpusavyje susirungė 4 komandos. Pirmąją vietą ir kelialapį į „LadyGolo“ superfinalą iškovojo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komanda. Varžovėms iš mūsų rajono nusileido ir antroje pozicijoje liko Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinės mokyklos mokinės, trečiojoje –  Klaipėdos Vitės progimnazijos komanda, ketvirtojoje –  Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos mokinės.

 

Komandas dalyves ir nugalėtoją sveikino treneriai, švietimo įstaigų atstovai ir Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Bartkus. Komandoms įteikti diplomai, medaliai, marškinėliai, saldieji prizai ir kitos atminimo dovanos.

 

Be to, ankstesnių varžybų metu kelialapį į superfinalą U16 futbolo varžybose iškovojo ir vyresnės mokinės iš Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos.

 

Rūta Janavičiūtė,

Komunikacijų ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

Contact form

Šios dienos vardadieniai