2020-04-02, ketvirtadienis, 11:14.     Šiandien Šilalėje saulė teka 06:45, leidžiasi 19:56, dienos ilgumas 13:10.

Brolių Lekavičių susitikimas su rajono vadovais

2019-07-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Brolių Lekavičių susitikimas su rajono vadovais

Praėjusį penktadienį, birželio 28 d., į susitikimą su Šilalės rajono savivaldybės vadovais atvyko Lukas Lekavičius, dar žinomas kaip Žaibas Makvynas, ir jo brolis Aurimas su žmona Marilena ir sūnumi Elliu. Susitikime šį kartą nedalyvavo vyriausiasis brolis Linas. Susitikimo metu kalbėta apie „antrąją“ Lietuvos religiją – krepšinį, ateities planus. Lukui įteikta mūsų krašto tautodailininko Dainiaus Jankausko pagaminta medžio skulptūra.

 

Pokalbis buvo išties įdomus. Žinoma, pasidžiaugta Luko sėkme ir jo sprendimu grįžti į Kauno „Žalgirio“ komandą. Šilalės rajono  meras Algirdas Meiženis prisiminė, kaip, dar jam dirbant Šilalės policijoje, buvo organizuojami krepšinio turnyrai ir juose, būdamas jaunas ir smulkus vaikas, Lukas pataikydavo iš už tritaškio linijos. Vadovų atminty įsirėžęs ir įspūdingas kraštiečio metimas, kai „Žalgiriui“ rungiantis su Barselonos komanda L. Lekavičiaus metimas nuo vidurio linijos buvo taiklus. Apie tai rašė ir daugybė naujienų portalų.

 

Jaunėlio sėkme džiaugiasi ir vyresnysis brolis Aurimas, šiuo metu su šeima viešintis Šilalėje. Dar būdamas 15–16 metų jis išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, ten susirado darbą ir galiausiai sukūrė šeimą. Vašingtone gyvenantis kraštietis pasidžiaugė nuolat gražėjančiu Šilalės kraštu, didžiulį įspūdį jam paliko sutvarkyta teritorija aplink Šilalės tvenkinį ir ten įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas.

 

Pokalbiui pakrypus apie Šilalės kraštą, aptarta ir situacija dėl taip reikalingos sporto salės. Kaip žinia, neseniai Regionų krepšinio lygoje (RKL) triumfavusi Šilalės „Lūšies“ komanda kitą sezoną debiutuos Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Tiesa, Šilalė tinkamos salės tokioms varžyboms neturi, todėl bus žaidžiama Rietavo salėje. Nors tinkamų patalpų šiuo metu Šilalėje nėra, ketinama statyti naują sporto salę, kurioje turėtų būti apie 500 vietų.

 

Atsisveikinant svečiams palinkėta sėkmės, garsinti mūsų kraštą ir bent retkarčiais sugrįžti į gimtąjį miestą.

 

silale.lt
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai