2020-07-11, šeštadienis, 04:35.     Šiandien Šilalėje saulė teka 04:58, leidžiasi 21:48, dienos ilgumas 16:50.

Aptarti bendradarbiavimo per sieną projektai su tarptautiniais partneriais iš Mamonovo

2020-02-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Aptarti bendradarbiavimo per sieną projektai su tarptautiniais partneriais iš Mamonovo

Sausio 28 d. Šilalėje su tikslu aptarti planuojamus įgyventi bendradarbiavimo per sieną projektus atvyko tarptautiniai partneriai iš Mamonovo – administracijos atstovės Irina Garškova ir Galina Isaevič. Viešnias pasitiko Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius ir Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas, laikinai atliekantis Investicijų ir statybos skyriaus vedėjo funkcijas, Martynas Remeikis.

 

Susitikimo metu kalbėta apie planuojamą įgyvendinti projektą „Kaimyninių šalių dialogas tarp kartų, kaip vietinių bendruomenių socialinės integracijos būdas“, kurio tikslas – pagerinti gyvenimo kokybę ir suteikti kokybiškų socialinių paslaugų įvairioms amžiaus grupėms, tarp jų ir socialiai pažeidžiamiems asmenims. Projektu bus siekiama sukurti naują socialinę infrastruktūrą, kartų bendradarbiavimo centrus Mamonove ir Šilalėje. Tokia socialinė infrastruktūra būtų kuriama Kvėdarnos bendruomeniniuose namuose.

 

Aptartas ir kitas bendras ateities projektas, kurio metu būtų atnaujinami skverai Šilalėje ir Mamonove. Pateikus paraišką ir gavus finansavimą Šilalėje būtų atnaujinamas Dariaus ir Girėno skveras, planuojama, kad darbai būtų pradedami dar šiais metais.

 

Susitikimo pabaigoje prie diskusijos prisijungė Šilalės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos atstovai. Tarybai leidus priešgaisrinei tarnybai dalyvauti kaip partneriui rengiant ir teikiant paraišką finansinei paramai gauti pagal 2014–2020 Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos tikslo „Gero valdymo vietos savivaldos ir regionų lygmeniu stiprinimas“ prioritetą „Bendradarbiavimo tarp valdžios institucijų skatinimas ir vietos bendruomenių stiprinimas“, Šilalės priešgaisrinė tarnyba planuotų įsigyti naują sukomplektuotą gaisrų gesinimo automobilį su papildoma įranga.

 

Rūta Janavičiūtė
Komunikacijos ir informacinių technologijų skyriaus atstovė spaudai

Contact form

Šios dienos vardadieniai